O nás

Carabine
s. r. o.

Firma Carabine s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá stavebnou činnosťou so špecializáciou na výškové práce a práce v uzavretých priestoroch.

Firma vznikla v roku 2010 a od tohto obdobia nadviazala spoluprácu s ľuďmi s dlhoročnými skúsenosťami a potrebnou kvalifikáciou v tejto oblasti. Spoločnosť sa vďaka svojej práci a zameraním sa na spokojnosť zákazníkov vypracovala na jednu z popredných firiem zaoberajúou sa touto činnosťou.

Tím pracovníkov Carabine s.r.o. tvoria skúsení odborníci ktorí sa časom stali aj priateľmi v osobnom živote. Svojím zákazníkom ponúkame rýchlu a kvalitnú prácu s minimálnymi požiadavkami na objednávateľa. Legislatívne školenia a potrebné certifikáty zaručujú dodržiavanie všetkých platných legislatívnych noriem a bezpečnosť pri výkone našej práce.

Pri špecifických objednávkach sa snažíme prichádzať aj s inovatívnymi riešeniami, ktoré pomáhajú prekonávať nastolené prekážky a výsledkom je kvalitná práca a spokojnosť našich zákazníkov. Naši zákazníci nás motivujú hľadať stále nové možnosti a byť pripravený na prekonávanie nových výziev a pritom nezanedbávať bezpečnosť našich spolupracovníkov a kvalitu našej práce.

Cieľom našej spoločnosti je maximálna spokojnosť zákazníkov, pretože to je najlepšia referencia a najlepšia možnosť pre ďalší rozvoj spoločnosti.

Naša filozofia

Prečo by ste sa mali obrátiť práve na Carabine? Možno vás presvedčí naša filozofia. Orientujeme sa totiž najmä na potreby našich klientov a ich 100%né naplnenie. Aká je teda naša filozofia?

0
Spokojných klientov
0
Dokončených projektov
0
Odpracovaných hodín
0
Vyčistených síl