Čistenie a umývanie vo výškach

Čistenie fasád domov a výškových budov

Čistenie fasád vo výškach je náročná práca. A bez použitia potrebnej horolezeckej techniky prakticky nemožná. Pre nás to však nie je žiadny problém. V Carabine s.r.o. máme všetko, čo k čisteniu fasád domov a výškových budov potrebujeme. Fasády výškových budov zbavíme rôznych typov nečistôt, a to vrátane plesní a mikroorganizmov. Oslovte nás pri akomkoľvek type fasády. Či už sa jedná o sklo, kov alebo klasické fasády panelákov. Vyčistíme ich tak, že fasáda bude vyzerať ako nová!

Čistenie priemyselných komínov

Pred začatím vykurovacej sezóny je nevyhnutné myslieť na údržbu komína, a to vrátane jeho vyčistenia. Vykurovanie tak bude efektívnejšie a samozrejme aj bezpečnejšie. Preto je táto činnosť nutná nielen pri komínoch rodinných domov, ale aj pri rôznych výškových priemyselných komínoch. Ťažko prístupné alebo výškové komíny vyčistíme bez problémov. Oslovte nás a dohodneme sa na obhliadke a podmienkach spolupráce.

Čistenie striech a strešnej krytiny

Strechy a strešné krytiny si vyžadujú pravidelnú údržbu. A to nielen z estetických dôvodov. Zanesenie strešnej krytiny rôznymi nečistotami môže spôsobiť jej poškodenie, únavu materiálu a rýchlejšie opotrebovanie. Strechu vyčistíme od machu, rastlín, trusu vtákov a akýkoľvek ďalších nečistôt. Čistiace metódy zvolíme vzhľadom na typ krytiny tak, aby sme ju nijako nepoškodili. Nenechajte vašu plechovú, eternitovú, šindľovú alebo akúkoľvek inú strechu „trpieť“ pod nánosmi špiny. Oslovte nás a my ju dokonale vyčistíme a dáme jej nový vzhľad. 

Čistenie odkvapových žľabov

Nedostatočná starostlivosť o odkvapové žľaby môže viesť k ich zaneseniu nečistotami a následne upchatiu. Výsledkom je nesprávne odvádzanie vody, ktoré môže spôsobiť zatekanie alebo poškodenie fasády. K zanášaniu odkvapových  žľabov dochádza najmä vtedy, ak sa v blízkosti budovy nachádza množstvo stromov a žľaby sa upchávajú padajúcimi listami. Časté je aj upchatie padajúcou omietkou, trusom zvierat (vtákov) a ich hniezdami. Chápeme, že ak sa odkvapové žľaby nachádzajú vo veľkej výške, prístup k nim je ťažký a nemáte možnosť čistiť ich pravidelne. Práve preto sme tu my. Využite naše služby a nechajte čistenie odkvapových žľabov na nás.

Umývanie okien

Umývanie okien nemusí byť problémom len vo výškových budovách. Často je potrebné umyť tiež nadrozmerné výklady, či nedostupné okná. Pre nás v Carabine s.r.o. to však nie je žiadny problém. S našou technikou sa dostaneme aj na neprístupné miesta a poradíme si s oknami vo výškach. Umyjeme pre vás výklady v obchodných domoch aj mimo nich a rôzne nedostupné okná, vrátane strešných okien. Stačí, ak sa nám ozvete.

Odstraňovanie snehu zo striech

Strecha zanesená snehom je v zime naozaj nebezpečná. Padajúci sneh môže poškodiť majetok, okolostojace autá, či dokonca ohroziť ľudský život. Nehovoriac o tom, že strecha je pod takýmito nánosmi snehu mimoriadne zaťažená a hrozí jej poškodenie. Pravidelné odstraňovanie snehu zo striech je preto niečo, na čo by mal majiteľ/správca budovy určite myslieť. Ak je strecha vašej budovy ťažko dostupná, nechajte odstránenie snehu na nás. Urobíme to bezpečne a rýchlo.

Odstraňovanie námrazy a snehu z výškových budov

Žiadna práca vo výškach pre nás nepredstavuje problém. Poradíme si dokonca aj s odstraňovaním námrazy a snehu z výškových budov. Aj vy ste už určite počuli o rôznych nehodách, pri ktorých úradoval padajúci cencúľ alebo ľadový previs. Predchádzajte problémom, ktoré takéto nehody spôsobujú. Obráťte sa na nás a my za pomoci potrebnej horolezeckej techniky odstránime cencúle a námrazu tak, aby neohrozovali majetok a ľudí. A ak budete chcieť, môžeme vám pri tejto činnosti aj nainštalovať vianočné osvetlenie!

Čistenie priemyselných síl, zásobníkov, bunkrov

Aj priemyselné objekty potrebujú pravidelnú údržbu a čistenie. Ak spravujete alebo ste vlastníkom priemyselného sila, zásobníka, či bunkru, ktorý potrebujete vyčistiť, neváhajte nás kontaktovať. S pomocou našej horolezeckej techniky sa dostaneme aj do ťažko dostupných miest a zabezpečíme tak vonkajšie, ako aj vnútorné vyčistenie týchto objektov.

Čistenie stropných konštrukcií vo výrobných halách

Pre dokonalé vyčistenie stropných konštrukcií vo výrobných halách si na pomoc zavolajte nás – profesionálov z Carabine s.r.o. Dostaneme sa aj do ťažko prístupných miest a vyčistíme stropy v rôznych skladoch, priemyselných halách a výrobných firmách. Nečistoty odstránime tak z konštrukcií, ako aj z kabeláže, svetiel, vzduchotechniky, regálov alebo strojového vybavenia. Jednoducho z priestorov, kde sa bez našej pomoci nedostanete.