Umiestnenie reklám vo výške

Inštalácia a maľovanie veľkoplošných reklám, reklamných plachiet a tabúľ

 Či už potrebujete interiérovú alebo exteriérovú veľkoplošnú reklamu, sme tu pre vás. Zabezpečíme inštaláciu veľkoplošných reklám, reklamných plachiet a tabúľ. Vďaka horolezeckej technike namaľujeme veľkoplošnú reklamu vo výškach. Dostaneme sa všade, kde je ťažký prístup. Využite naše služby a ušetrite čas a náklady za prenájom lešenia. Rôzne typy reklamy vo výškach nainštalujeme alebo namaľujeme rýchlo a bez potreby veľkého manipulačného priestoru, ako je tomu pri umiestnení lešenia. Vďaka nám budú vašu reklamu vidieť všetci!

Montáž reklamných pútačov, tabúľ a obrazoviek

S vonkajšími reklamnými pútačmi, obrazovkami a tabuľami sa stretávame v podstate všade. Samozrejme, najviditeľnejšie sú vo výškach. Ak je práve toto prezentácia, akú vaša firma potrebuje, sme tu pre vás. Nainštalujeme reklamné pútače, obrazovky a tabule na fasády budov, či na rôzne konštrukcie. Stačí, ak nás oslovíte a my zrealizujeme inštaláciu reklamných pútačov presne podľa vašich požiadaviek. V prípade potreby dokážeme aj poradiť, napríklad v oblasti najlepšieho spôsobu uchytenia reklamy. Samozrejme, postaráme sa aj o prípadnú výmenu, či údržbu reklamných pútačov, tabúľ a obrazoviek, inštaláciu osvetlenia reklamných plôch alebo výmenu nefunkčného osvetlenia.

Lepenie reklamných fólií na okná a sklenené tabule

 Carabine s.r.o. zabezpečí lepenie reklamných fólií na okná a presklené plochy v interiéri aj v exteriéri. Výhodou spolupráce s nami je, že pri lepení reklamných fólií nie je nutný manipulačný priestor. To znamená, že reklamnú fóliu vo výškach môžeme lepiť aj za plnej prevádzky vašej firmy. Oceňujú to najmä naši zákazníci, ktorí využili naše služby v interiéri. Okrem toho ponúkame rýchlu a bezchybnú prácu. Oslovte nás a my si poradíme s lepením reklamných fólií v akejkoľvek výške a na akýkoľvek presklenný povrch.