Ďalšie výškové práce

Montáž sietí, hrotov a zábran proti vtákom

Nálety vtákov dokážu spôsobiť veľké problémy. Okrem toho, že môžu byť zdrojom ochorení a ohrozovať zdravie ľudí, spôsobujú tiež ušpinenie budov od výkalov, prípadne hniezd. Znečisťujú balkóny, fasády, ale aj okolie budov. Vhodnou prevenciou je montáž sietí, hrotov a ďalších zábran proti vtákom. Ako to však realizovať napríklad na výškových budovách? Oslovte Carabine s.r.o. Dostaneme sa prakticky kamkoľvek a zábrany proti vtákom umiestnime na fasády, balkóny alebo kdekoľvek inde vo výškach. Postaráme sa o čistotu a ochranu priemyselných budov, rôznych konštrukcií, ale aj obytných budov.

Pílenie stromov

Pílenie a orezávanie stromov v zastavaných oblastiach, prípadne v nedostupnom teréne, je naozaj náročná práca. Je potrebná maximálna profesionalita a dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov. Presne to vám v Carabine s.r.o. môžeme sľúbiť. Čo ponúkame?

  • Zrezanie stromu po častiach. Realizuje sa najmä v zastavaných oblastiach, pričom odrezané časti stromu sa lanami spúšťajú na zem.
  • Pílenie stromov v ťažkých a rizikových terénoch. Napríklad na miestach v blízkosti elektrického vedenia.
  • Orezávanie stromov. Ak nepotrebujete spíliť celý strom, no je nutné jeho orezanie, sme vám k dispozícii.
  • Inštalácia zariadení na stromy. Napríklad osadenie vianočného osvetlenia, či plašičov vtáctva.

Samozrejme, na všetky tieto profesionálne práce máme vyškolených zamestnancov, ktorí sa pýšia dlhoročnými skúsenosťami. Tieto nebezpečné práce vo výškach môžete bez obáv zveriť do našich rúk!

Diagnostika, zhotovovanie foto a video záznamu z neprístupných miest

Odhalíme príčinu každého problému na vašej stavbe. Či už je to zatekajúca strecha, poškodená fasáda, hlučnosť pri vetre, praskliny na budove, únik tepla, prípadne poruchy okien. Na diagnostiku vo výškach sme odborníci. Dostaneme sa kdekoľvek, a to aj na mimoriadne ťažko dostupné miesta. V rámci diagnostiky zhotovíme aj foto alebo video záznam z neprístupných miest. Vďaka nám odhalíte problémy priemyselných, poľnohospodárskych, obytných, ale aj rôznych iných výškových stavieb a konštrukcií. Neváhajte nás kontaktovať.